Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPensionohet hoxha Ziadin Abduramani, pas shumë vitesh kontribut në xhaminë e Tateshit...

Pensionohet hoxha Ziadin Abduramani, pas shumë vitesh kontribut në xhaminë e Tateshit të Epërm (FOTO)

Pas shumë vitesh punë si imam në Xhaminë e fshatit tonë, nga sot hoxha jonë i nderuar Ziadin Abduramani shkonë në pension, ne i urojmë shumë shëndet dhe jetë të gjatë.
Faleminderit për gjithëçka🙏🏼
Zoti të shpërbleftë me të mira pafund!

Xhamia e Tateshit

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments