Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPDSH-në e Strugës do ta udhëheqë përsëri Mendi Asani, i pranishëm Menduh...

PDSH-në e Strugës do ta udhëheqë përsëri Mendi Asani, i pranishëm Menduh Thaçi FOTO)

Partia Demokratike Shqiptare – PDSH, Dega Struge.

Sot me date 30.07.2018, ne ora 19.00, mbajti Kuvendin e rradhes se deges, ku te pranishem ishin anetar , simpatizant dhe kryetari i partis z. Menduh Thaci. Perpos raportit te punes se kryesis se deges, u rizgjodh kryetari deges z. Mendi Asani dhe kryesia e deges, lista e delegateve per Kongresin e VII te PDSH-se (qe do te mbahet me date 04.08.2018 ne Tetove) dhe anetaret per Kuvendin qendror te partise.

Me respekt Qendra Per Informim-PDSH, dega Struge.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments