Thursday, September 28, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovë‘Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte’! Fjalët e fundit të...

‘Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte’! Fjalët e fundit të 35-vjeçares shtatzanë që u vra nga burri para maternitetit në Prishtinë

Prishtinë- Mësohen detaje të reja nga ngjarja tragjike në Kosovë ku burri vrau gruan e tij shtatzënë para maternitetit.

Vrasja e saj ndodhi pikërisht në oborrin e Gjinekologjisë ku ka pasur edhe kalimtarë rasti.

Klan Kosova ka rënë në kontakt me një dëshmitare e cila i ka dëgjuar fjalët e fundit të viktimës para se ajo të vritej.

“Po, më duket se ka qenë shtatzënë sepse ka bërtitur: ‘pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte’”. Ai veç e ka nxjerrë alltinë prej xhepit dhe e ka qëlluar dy herë”, ka thënë dëshmitarja.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments