Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPas konferencës së Kastriot Rexhepit reagon VMRO-DPMNE-ja: “Sot u pa se si...

Pas konferencës së Kastriot Rexhepit reagon VMRO-DPMNE-ja: “Sot u pa se si duket njeriu i shantazhuar”

Pas shfaqjes në Kuvend të deputetit Kastriot Rexhepi, ka reaguar VMRO-DPMNE. Nga partia e Mickovskit thonë se “sot u pa se si duket njeriu i shantazhuar, ndërsa metodat me të cilat LSDM dhe BDI ia ndryshuan mendjen Kastriot Rexhepit nuk janë demokratike. Në reagimin e opozitës maqedonase thuhet se në konferencën për media, Rexhepi ka pasur shumë kundërthënie në tregimin e tij dhe dukej person i cili interesin personal e ka para atij kolektiv. Opozita vlerëson se pushtetin të cilin Rexhepi e shpëtoi përkohësisht, e ka humbur legjitimitetin për të qeverisur në Maqedoni dhe rënia e tij është e pashmangshme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments