Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPas aksidentit me makinë, sulmohet fizikisht 43 vjeçari në rrugën Strugë-Ohër

Pas aksidentit me makinë, sulmohet fizikisht 43 vjeçari në rrugën Strugë-Ohër

Dje më datë 19.07.2022 në SPB Ohër është raportuar se më datë 18.07.2022 rreth orës 20:30 është cenuar rendi dhe qetësia publike si pasojë e një aksidenti trafiku në afërsi Autokampit në rrugën rajonale Ohër-Strugë.

U raportua për një sulm fizik nga 34-vjeçari E.M. dhe 51-vjeçari Z.M. nga Kërçova mbi 43-vjeçarin A.S. nga Ohri. Ndaj sulmuesve do të bëhet kallëzim përkatës, njofton SPB Ohër.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments