Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionPartitë shqiptare në Maqedoni s’dallojnë nga ato të Koresë së Veriut

Partitë shqiptare në Maqedoni s’dallojnë nga ato të Koresë së Veriut

Urim Saliu
Te partitë shqiptare kongreset e partisë nuk dallojnë nga ato të Koresë së Veriut.Ka vetëm një kundër edhe atë rrallë ndodhë.Lideri dihet kush ka për t’u zgjedhur.Parti të zaptuara individësh që lehtë hyjnë në politikë dhe për t’i larguar është gati e pamundur.Bëjnë thirrje për bashkim a vetë janë pikë e pesë.Nuk durojnë dot njëri tjetrin dhe humbin a fitojnë fjala dorëheqje nuk ekziston.Është thuajse patjetër të rrijnë në politikën e mallkuar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments