Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPartitë e vogla vështirë mbijetojnë në skenën politike në Maqedoni

Partitë e vogla vështirë mbijetojnë në skenën politike në Maqedoni

Analisti politik, Ismet Ramadani, është i mendimt se partitë e vogla në Maqedoni mbijetojnë vështirë në skenën politike.
“Sugjerojë ose nga përvoja ime them se nëse vendos të formosh parti politike të re dhe se nuk pajtohesh me të gjithë këto ekzistueset, atehërë me kohë duhet t’u thuhet atyre që të ndjekin në formimin e partisë dhe më tej, me sinqeritet duhet t’u thuhet se do të veprojmë të vetëm, me progarëm tonën, me njerëzit tanë, gjegjësisht kuadrin tonë, që pastaj të arrihet të fitohet hapësira politike”, tha Ramadani në emisionin “Click Plus” në Tv 21.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments