Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPajtim Iseni do të jetë hoxha i ri i xhamisë së Kalishtit

Pajtim Iseni do të jetë hoxha i ri i xhamisë së Kalishtit

Dekretohet imami i f. Kalisht Pajtim ef. Iseni!

Sot më 08.02.2023 (e mërkurë), Myftiu i Myftinisë së Strugës Mr. Salim ef. Sulejmani i dorëzoi zyrtarisht dekretin imamit të ri të f. Kalisht Pajtim ef. Iseni, duke i dëshiruar shëndet dhe vullnet në këtë mision të shenjtë në shërbim të besimtarëve të f. Kalisht.

Myftinia e Strugës

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments