Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPaditet struganja për falsifikim, ja detajet

Paditet struganja për falsifikim, ja detajet

Një shtetas i Kosovës me leje qëndrim në Gostivar si dhe një qytetare e Strugës janë paditur për falsifikim nga Stacioni policor i Strugës.Sipas njoftimit të policisë shtetasi kosovar para oraganeve policore ka prezantuar një kontratë të falsifikuar për blerjen e një makine si dhe për regjistrimin e së njëjtës në biron për Metrologji në ministrinë e Ekonomisë. .Ndërsa qytetarja e Strugës edhe pse e ka ditur që makina ka një kontratë të falsifikuar ka bërë kerkesë për regjistrimin e së njëjtës edhe pse e ka ditur që nuk plotëson kushtet për regjistrim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments