Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPaditet 47 vjeçari nga Struga, sulmoi fizikisht 24 vjeçarin

Paditet 47 vjeçari nga Struga, sulmoi fizikisht 24 vjeçarin

Zyra e jashtme për punë kriminalistike Strugë ngriti padi penale kundër  47 vjecarit nga Struga për kryerjen e veprës penale “lëndim i rëndë trupor”. Më 9 shtator 2018, në Strugë, në një klub nate në rrugën “Pablo Neruda”, për shkak të fyerjeve verbale kundër punonjësve dhe mosmarrëveshjeve të ndërsjella verbale me pronarin e raportuar që zotëron klubin e natës, ai sulmoi fizikisht 24 vjecarin nga Struga, me çka i shkaktoi lëndime të rënda trupore.

Zëdhenëse e Sektorit për Punë të Mbrendëshme Ohër

Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments