Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniOsmani dhe Taravari falin së bashku namazin e xhumasë (VIDEO)

Osmani dhe Taravari falin së bashku namazin e xhumasë (VIDEO)

Kandidatët për president, Bujar Osmani dhe Arben Taravari sot kanë falur së bashku namazin e xhumasë te Xhamia e Sahatit në Gostivar.

Edhe pse zyrtarisht nuk ka nisur fushata, që duhet të fillojë më 4 prill, Osmani dhe Taravari kanë filluar me aktivitete me votuesit potencial duke vizituar grupe të ndryshme për iftare, pasi periudha e parafushatës është për Ramazan.Ndryshe të dy garojnë në zgjedhjet e 24 Prill për president të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani kandidat i BDI-së dhe Frontit Europian dhe Arben Taravari kandidat nga opozita shqiptare VLEN.

Shiko videon KËTU

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments