Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiOrganizata "Femrat shqiptare" në Suedi, shpërndajnë 40 paketa ushqimore për familjet nevojtare...

Organizata “Femrat shqiptare” në Suedi, shpërndajnë 40 paketa ushqimore për familjet nevojtare në Strugë (FOTO)

Organizata: Femrat shqiptare në Suedi, shpërndajnë 40 paketa ushqimore në Strugë

40 paketa ushqimore me vlerë 2000 € u shpërndanë sot në Strugë dhe rrethinë.

Kjo organizatë ka vite që vepron në Shqipëri, Kosovë dhe së fundmi edhe në Maqedoninë Veriore.
Organizata financohet nga mërgimtarët shqiptarë në Suedi dhe udhehiqet nga femrat e emancipuara dhe të integruara në sistemin Suedez.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments