Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNxënësit e Veleshtës shkëlqejnë në garat republikane, në lëndën e shkencave natyrore

Nxënësit e Veleshtës shkëlqejnë në garat republikane, në lëndën e shkencave natyrore

Një fundvit i përmbyllur suksesshëm për nxënësit e Veleshtës
Ditën e shtunë, më datë 15.06.2024, në Fakultetin e Shkencave Natyrore në Shkup u mbajtën garat republikane nga lenda e shkencave natyrore, të organizuara nga Shoqata e biologëve të RMV.
Nga gjithsej 806 garues nga i gjithë shteti, rezultate të shkëlqyera treguan edhe këtë radhë nxënësit e SHFK”Zini Hani”-Veleshtë.
Me vendin e dytë u shpërblyen nxënësit: Dien Kica, Enes Bekteshi dhe Rea Kondri 🥈🥈🥈.
Në vendin e tretë u klasifikuan nxënësit Klea Nasufi, Vesa Bojko, Eranda Shehu dhe Rea Kaba🥉🥉🥉🥉.
Nuk munguan as lëvdatat për nxënësit Sara Vinca dhe Dion Nasufi👏🏼👏🏼.
Sukseset e këtilla na bëjnë të gjithëve që të ndjehemi krenarë për ardhmërinë tonë me gjeneratat që presim të na zëvendësojnë. Suksese të këtilla paçin gjithmonë!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments