Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNxënësit e Veleshtës fitojnë vendet e para në garat për Matematikë, një...

Nxënësit e Veleshtës fitojnë vendet e para në garat për Matematikë, një sukses i arsimtares Nora Zhuta-Sela

Sot në garat komunale te organizuara për lëndën e Matematikes, nxenesit e kl. IV-1 te shkolles se Veleshtes me mentoren e palodhshme Nora Zhuta- Sela shkelqyen me rezultatet e tyre dhe vazhdojne edhe ne garat rajonale! Puna e palodhshme e mentores arriti qe te fitojne 4 vende te para dhe nje vend te dyte, edhe ate:Jon Kondri, Ajan Zhuta, Anes Ferati, Andi Kaba dhe Andi Hani! Mentores dhe nxenesve ju urojme suksese me tutje!
Ju jeni krenaria e shkolles!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments