Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëNusja merrë flakë në një dasëm (VIDEO)

Nusja merrë flakë në një dasëm (VIDEO)

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale shfaq një nuse duke marrë flakë.

Gjatë ceremonisë martesore, ndodhin shumë gjëra, por rrallë shohim nuse që marrin flakë.

E kjo ka ndodhur në një dasmë kosovare.

Në hyrjen e nuses me dhëndrrin, në një moment, zjarri kaplon fustanin e saj.

Megjithatë, ndërhyrja e dasmorëve bën që zjarri të ndalet.

Videoja është ngarkuar dhe shpërndarë gjithandej në rrjetet sociale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments