Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderNuri Seferi po kthehet në ring, kjo është data (FOTO)

Nuri Seferi po kthehet në ring, kjo është data (FOTO)

Boksieri i njohur kosovar ka zyrtarizuar kthimin e tij në ring.

Bëhet fjalë për Nuri “Tyson” Seferi, i cili përmes rrjeteve sociale ka thënë se do të kthehet në ring më datën 22 dhjetor 2017, shkruan IndeksOnline.

Ai ka kërkuar mbështetje të madhe nga tifozët shqiptar, ndërsa kundërshtarin dhe detajet tjera ka preferuar t’i jep më vonë.

“Të dashur miq, me 22.12.2017 do te ngjitem në ring në Hamburg të Gjermanisë. Padyshim që pres mbështetjen e të gjithë tifozëve Shqiptar që në çdo ndeshje janë aty për të më mbështetur. Me 22 dhjetor do të boksoj në kategorinë e rëndë ku se shpejti do të jap detaje edhe për kundërshtarin tim”, ka shkruar Nuri.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments