Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNuk kanë të ndalur vjedhjet në Strugë: Vidhet shtëpia e një qytetari

Nuk kanë të ndalur vjedhjet në Strugë: Vidhet shtëpia e një qytetari

Nga stacioni policor në Strugë njoftojnë se kanë ngritur akuzë-penale ndaj një të riut nga Struga, për shkak të ekzistencës së bazës për dyshimin për kryerjen e një “vjedhje të rëndë”.
Në një shtëpi në qytetin e Strugës, në pronësi të një 55 vjeçari, ka kryer një vjedhje të rëndë, nga ku mori një televizor, rroba, telefon celular, para dhe ar,duke shkatuar një dëm financiar prej 120.000 denar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments