Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNuk ka rrezik nga liqenet në Maqedoni

Nuk ka rrezik nga liqenet në Maqedoni

Niveli i Liqenit të Ohrit, Prespës dhe Dojranit është në suaza të mesatares për nëntorin, njoftoi DPHM-ja, transmeton Express.
Sipas matjeve të sotme hidrologjike, ulje shënojnë një pjesë e niveleve të ujit të liqeneve.

Me nivel më të ulët nga mesatarja janë Treska tek Makedonski Brod, Kriva Reka tek Kriva Pallanka, Pçinja tek Banja e Katllanovës, Lumi i Zi tek Novaci, Vardari tek Demir Kapia dhe Sateska në Botun.

Nivelet e ujit të lumenjve të tjerë janë në suaza të mesatares për muajin nëntor.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments