Friday, February 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriNuk i dhanë votën Belind Këlliçit, Adriana Kalaja mallkon keq banorët e...

Nuk i dhanë votën Belind Këlliçit, Adriana Kalaja mallkon keq banorët e Tiranës

 

Erion Veliaj ka arritur një avantazh në Tiranë, madje dhe në Astir dhe tek “5 Maji”, ku opozita ka organizuar protesta të vazhdueshme.

Kjo ka irrituar anëtaren e shtabit të Belind Këlliçit, Adriana Kalanë, e cila me një gjuhë fyese, ka mallkuar banorët e “5 Majit” dhe Astirit.

“Një urim kam për të gjithë ata që e shitën votën apo votuan Veliajn. Ju shkoftë për qokë me fadromë, natën te pragu i shtëpisë e i nxjerrtë fëmijët jashtë në gaz lotsjellës”, shkruan Adriana Kalaja në rrjete sociale.

“Ju që adhuroni Suden, Çitjanet e Komandatit dhe Tallavanë, nuk e meritoni një lider si Prof. Dr. Sali Berisha që ju anëtarësoi në NATO e ju liberizoi vizat.

T’a gëzoni diktaturën”, vijon ajo.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments