Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNuk do të jemi më pjesë e qeverisë

Nuk do të jemi më pjesë e qeverisë

Funksionarët e Aleancës këtyre ditëve do të parashtrojnë dorëheqjet e tyre para kryeministrit Zaev dhe nuk do të jemi më pjesë e qeverisë.
Kështu u shpreh sonte, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në një intervistë në TV Alsat.

“LSDM po bën ç’mos që Aleanca për Shqiptarët të jetë jashtë qeverisë. Çarjen e koalicionit e shkaktuan këto dy parti duke thyer marrëveshjen e cila parashihte që ministri i shëndetësisë t’i takojë Aleancës për Shqiptarët”, theksoi Sela.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments