Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjoftimi i fundit nga LAMM: Kujdes nëpër rrugët ku udhëtoni, uleni shpejtësinë

Njoftimi i fundit nga LAMM: Kujdes nëpër rrugët ku udhëtoni, uleni shpejtësinë

eUlet dukshmëria nga 15 deri ne 20 metra për shkak të paraqitjes se mjegullës në Kodrën e Diellit. Nga NP “Rrugët e Maqedonisë” informojnë se i gjithë komunikacioni në rrugët shtetërore zhvillohet ne korsi të lagura dhe në të gjitha rrugët e vendit ka borë.
Në vendet me lartësi më të lartë ka mbetje të borës, ndërsa nga LAMM njoftojnë se nga ora 18:00 është ndaluar lëvizja e makinave të rënda në kalimin kufitar Bukovë dhe Strazhë.

Nga NP-Maqedoni apelojnë deri te të gjithë qytetarët, që të kenë kujdes në shpejtësi sipas kushteve rrugore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments