Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjoftim nga MPB-Strugë

Njoftim nga MPB-Strugë

Ministria per Pune te Brendeshme, departamenti për çështje administrative ne Struge, informon se nga data 01.02.2023 per aplikim te dokumentave personale ( pasaporta, leternjoftim dhe patente te shoferit) do te duhet te behet termin nga web-faqja e Ministrise per Pune te Brendshme http://termin.mvr.gov.mk/
ose nga nr. 071 92 92 92
0800 192 92

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments