Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjoftim nga Aleanca e Strugës

Njoftim nga Aleanca e Strugës

Takim fundviti me strukturat

Ditën e Shtunë më 28 Dhjetor, prej orës 16:00, Aleanca për Shqiptarët në Strugë organizon takimin e fundvitit me strukturat e degës dhe nëndegëve.
Në takim do të jetë i pranishëm edhe Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ndërsa me kënaqësi do të presim edhe përfaqësuesit nga Diaspora e Strugës.

Takimi do të zhvillohet në zyrat e reja në Strugë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments