Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjoftim i rëndësishëm

Njoftim i rëndësishëm

Në zonën e Ohrit dhe Strugës, sot do të jetë në fuqi një regjim i veçantë i qarkullimit për shkak të vizitës së Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj.

– Për këtë, Sektori i Punëve të Brendshme, Ohër, apelon qytetarët që të respektojnë urdhrat e punonjësve të policisë në rrugë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments