Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjoftim: Është gjetur një çantë në Strugë me dokumente të Gjermanisë, personi...

Njoftim: Është gjetur një çantë në Strugë me dokumente të Gjermanisë, personi që e ka humbur të kontaktojë në këtë numër celulari (FOTO)

Njoftim
Një çantë femrash është humbur afēr tregut të gjelbërt të qytetit dhe ēshtë gjetur nga një qytetar strugan të cilën e ka dorëzuar në këpucëtarin BE-NE-Iljazi e cila gjendet tek ish shtëpia e mallrave në Strugë.
Personi nē fjalë quhet Miranda Iljazi e cila sipas dokumenteve personale të saj që janë gjendur në çantë është mërgimtare që jeton në Gjermani.
Personi nē fjalë tē lajmërohet në kë numër kontakti: 071 700 537 (proanr i BE-NE -Iljazi.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments