Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjë vajzë e mitur kapet duke vjedhur në Strugë

Një vajzë e mitur kapet duke vjedhur në Strugë

Më 18.04.2023, në ora 17:30, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor i Strugës kanë ndaluar një të vajzê të mitur nga një fshat i Strugës.

-Ajo është kapur duke kryer një vjedhje në një objekt shitës në Strugë, gjatë së cilës ka marrë disa sende. Gjërat e vjedhura i janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit, ndërsa e mitura është intervistuar në komisariat në prani të një prindi. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj saj do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments