Wednesday, March 29, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniNjë person gjendet pa shenja jete

Një person gjendet pa shenja jete

Dje në Njësinë e Policisë së Mavrovës është raportuar se në një vikend- shtëpi në lagjen Hanet e Mavrovës, komuna Mavrovë dhe Rostushë është gjetur pa shenja jete S.N.(86) nga Leunova, me vendbanim në Shkup. Ekipi i Ndihmës Mjekësore Emergjente ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments