Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjë person bën kërdinë me vjedhje të rënda në Strugë, ja çfarë...

Një person bën kërdinë me vjedhje të rënda në Strugë, ja çfarë thonë nga policia e Strugës

Stacioni policor nga Struga ka ngritur padi penale ndaj një të riu nga Gostivari për shkak të ekzistencës së dyshimit se ka kryer pesë vepra të dënueshme në Strugë.Policia këto vepra i ka klasifikuar si tre vepra penale “vjedhje të rënda” dhe dy vepra penale “sekuestrim i një automjeti”. Personi i akuzuar në fillim të këtij muaji në zyrën e një kompanie taksi ka marr para si dhe dy çifte çelësish nga një automjet dhe më pas ka marr një makinën “Opel Astra” të parkuar përpara zyrës. Më datë 17 të këtij muaji, ai ka marr 1.000 denarë në një auto-mekanik.Po të njëjtën ditë sipas policisë së Strugës në një dyqan qeramike të pllakave, mori çelësa nga një makinë e pasagjerëve të parkuar para sallonit, duke u drejtua për drejtim të panjohur, duke shkaktuar dëme materiale prej 250,000 denarësh.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments