Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjë i vdekur dhe dy të lënduar rëndë nga aksidenti i rëndë

Një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë nga aksidenti i rëndë

Një person ka vdekur, ndërsa dy të tjerë janë të lënduar si pasojë e aksidenteve që kanë ndodhur gjatë orëve të fundit në Shkup. Sipas SPB-së së kryeqytetit, në dy aksidente të rënda, dy veta kanë përfunduar me lëndime të rënda, ndërsa tre të tjerë në aksidente të tjera kanë përfunduar me lëndime më të lehta. Sipas raportit policor, janë regjistruar nënte aksidente, ndërsa gjatë kontrolleve policore nga ana e patrullave kujdestare janë regjistruar disa shkelje në trafik, ku policia ka shqiptuar gjoba.

15 shoferë kanë tejkaluar shpjetësinë

1 shofer ka kaluar në semafor të kuq

9 veta janë ndaluar nën ndikimin e alkoolit

7 makina me regjistrim të skaduar

107 shoferë të gjobitur për parkime të gabuara, etj.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments