Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjë burrë është gjetur i vdekur në një ndërtesë të braktisur

Një burrë është gjetur i vdekur në një ndërtesë të braktisur

Një person i vdekur mashkull është gjetur në zonën e Qendrës në Shkup, njofton policia.

Më datë 01.06.2024, në ora 19:35, në SPB Shkup është raportuar se në një objekt të braktisur në zonën e Qendrës në Shkup është gjetur një mashkull i vdekur.

“Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Urgjencës Mjekësore. Inspektim është kryer nga ekipi inspektues nga SPBV Shkup dhe sipas urdhërit të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dhënë për obduksion”, thuhet në buletinin policor.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments