Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti"Ngushëllime për familjen Bekteshi për ndarjen nga jeta të Fisnik (Çiça) Beskteshit,...

“Ngushëllime për familjen Bekteshi për ndarjen nga jeta të Fisnik (Çiça) Beskteshit, gazetarit dhe themeluesit të Radio “Rrapi”

Ngushëllime për familjen Bekteshi!

Komuna e Strugës i shpreh ngushëllime familjes Bekteshi për ndarjen nga jeta të Fisnik “Çiça” Bekteshit, gazetarit dhe themeluesit të Radio “Rrapi”, humoristit dhe qytetarit të vërtetë i të gjithë Strugës.

Zoti i dhashtë durim familjes e ai prehtë i qetë si banor i xhenetit, insha‘Allah!
Komuna e Strugës

Сочуство до семејството Бектеши!

Општина Струга изразува сочуство до семејството Бектеши за покојниот Фисник “Чича“ Бектеши, новинар и основач на Радио “Рапи“, хуморист и вистински граѓанин на цела Струга.

Господ нека даде трпени до семејството, а тој нека почива во мир како жител на рајот, инша’Алах!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments