Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
Ngjarje e rëndë/ Vritet 39 vjeçari
Maqedoni, Slider

Ngjarje e rëndë/ Vritet 39 vjeçari

Një person pa shenja jete, me plagë nga arma e zjarrit është gjetur dje në orët e para të mëngjesit në automjetin e tipit “Renault Megan” me targa prove në udhëkryqin ndërmjet fshatrave Radushë dhe Sfilare të Shkupit.

Sipas njoftimit të MPB-së, personi është gjetur nga punonjësit e policisë së Sarajit.

“Pas marrjes së masave është konstatuar se bëhet fjalë për një 39 vjeçar nga fshati Nikushtak, komuna e Likovës me inicialet A.A. Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion. Po punohet për zbardhjen e rastit”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

August 6, 2022
Butik Mili

Struga Ekspres