/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Nga sot izolohet Shqipëria, mbyllen kufijtë me të gjitha shtetet fqinje
Shqipëri, Slider

Nga sot izolohet Shqipëria, mbyllen kufijtë me të gjitha shtetet fqinje

Nga dita sotme Shqipëria do të izolohet totalisht.

Edi Rama ka njoftuar se kufiri tokësor i Shqipërisë do të jetë i hapur vetëm për transport mallrash.

“Nga sot, e dielë 15 mars në mesnatë, ora 00.00, të gjitha hyrjet tokësore në Shqipëri nga Mali i Zi, Kosova, Maqedonia e Veriut dhe Greqia, mbyllen për të gjithë udhëtarët me autobus, mikrobuz apo veturë!

Kufiri tokësor i Shqipërisë do të qëndrojë kudo i hapur vetëm për transportin e mallrave. Frikë aspak, kujdes po!”, shkruan Rama.
(Struga Ekspres)

March 15, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres