Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNga nesër vjen nesër bora dhe acari

Nga nesër vjen nesër bora dhe acari

Temperaturat momentale në vend lënë për të dëshiruar duke bërë të ditgur se nga nesër në vendin tonë do të mbizotërojë cikloni i dytë.
Nga nesër në vendin tonë do të ketë shumë borë dhe acar derisa temperaturat do të ulen poshtë zero gradëve.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments