Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNevzat Bejta tërhiqet nga politika

Nevzat Bejta tërhiqet nga politika

Ish kryetari i Komunës së Gostivarit dhe njëherit nënkryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim largohet nga politika për siç tha ai, kohë të papërcaktuar, raporton SHENJA.
Ai faleminderoi votuesit e Gostivarit për votat që ja dhanë atij, ndërsa shtoi se respekton vullnetin e qytetarëve, prandaj edhe po heq dorë nga politika, duke theksuar se do të jetë aty nëse qytetarët kanë nevojë për të.
I pyetur nëse ka informuar partinë e tij për këtë vendim, Bejta tha se nëpërmjet kësaj deklarate për media po e bën një gjë të tillë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments