Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNesër Struga kujton dëshmorët e saj (FOTO)

Nesër Struga kujton dëshmorët e saj (FOTO)

Edhe në Strugë në shenjë respekti për dëshmorët dhe veprimtarët e dalluar të Atdheut do të zhvillohen homazhe në organizim të shoqërisë”Lëvizja”në kuadër të manifesting”Flaka e Janarit”.Homazhet do të kryhen nesër në ora 14.00 në varrezat e Ladorishtit,Veleshtës dhe Dollogozhdës aty ku prehen veprimtarët dhe dëshmorët:Kadri Labënishti,Gëzim Kaleci,Naser Hani,Nuri Mazari, Islam Veliu dhe Refajet Dervishi.
Ja programi i aktiviteteve:

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments