Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNesër nxënësit e shkollave të mesme të Strugës do të bojkotojnë mësimin...

Nesër nxënësit e shkollave të mesme të Strugës do të bojkotojnë mësimin online, do të protestojnē (FOTO)

Nxënësit e dy shkollave në Strugë, nesër në ora 11:00 në ambientet e këtyre dy shkollave do të protestojnë kundur mësimit online dhe duke kërkuar bojkotimin e mësimit online, informon Struga Ekspres.

Ata kërkojnë nga mësimëdhënësit,nxënësit, prindërit, që ti bashkohen kësaj proteste për ta bojkotuar mësimin online dhe duke kërkuar mësim me prezencë fizike.

Nesër nxënësit do të prorestojnë edhe para komunës së Strugës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments