Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNë Strugë uji është jo i pijshëm

Në Strugë uji është jo i pijshëm

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, për shkak të një defekti në rrjetin e ujësjellësit, uji në qytetin e Strugës momentalisht është jo i pijshëm.
Ekipet punuese të ndërmarrjes ndodhen në terren për zgjidhjen e problemit.
Lusim të gjithë qytetarët që të mos konsumojnë ujin, deri në njoftimin e ardhshëm.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека поради дефект на водоводна мрежа, водата во градот Струга моментално не е за пиење.
Работните тимови на претпријатието се на терен за решавање на проблемот.
Ги замолуваме сите граѓани да не користат вода до следното известување.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

ЈП „Водовод и Канализација“ – Струга

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments