Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNë Strugë të gjitha rrugët të çojnë në bastore

Në Strugë të gjitha rrugët të çojnë në bastore

Bastoret ne qytetin e Struges jane vendet me te frekuentuara nga qytetaret.

Ne Struge ne cdo cep te qytetit gjenden bastore te ndryshme,madje ata i sheh edhe ne zemer te Struges.Varferia dhe papunesia e madhe qe ka pushtuar qytetin dhe sidomos te rinjte,bejne qe te gjitha rruget ti dergojne ne bastore,duke shpresuar se do te fitojne para dhe duke pritur me ankth qe te dalin fituese skedinat qe kane ne dore.

Kjo eshte Struga me shume turiste,Struga e kultures,Struga e bukur,qe nuk te premton asgje,pervec papunesise se madhe dhe bastore pa fund!(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments