/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Në Shqipëri, autoambulanca del nga rruga, vdes pacienti dhe plagoset shoferi
Shqipëri, Slider

Në Shqipëri, autoambulanca del nga rruga, vdes pacienti dhe plagoset shoferi

Një aksident i rëndë është shënuar sot pasdite në aksin Fier-Lushnjë në Shqipëri ujë autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një person. Nga informacionet e para, mësohet se viktima, ishte pacienti që ndodhej në autoambulancë dhe po transportohej drejt spitalit të Tiranës. Gjithashtu, është dëmtuar drejtuesi i ambulancës, i cili ndodhet në spitalin e Lushnjës nën kujdesin e mjekëve. Ndërkohë, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

May 25, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres