Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriNë Shqipëri, autoambulanca del nga rruga, vdes pacienti dhe plagoset shoferi

Në Shqipëri, autoambulanca del nga rruga, vdes pacienti dhe plagoset shoferi

Një aksident i rëndë është shënuar sot pasdite në aksin Fier-Lushnjë në Shqipëri ujë autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një person. Nga informacionet e para, mësohet se viktima, ishte pacienti që ndodhej në autoambulancë dhe po transportohej drejt spitalit të Tiranës. Gjithashtu, është dëmtuar drejtuesi i ambulancës, i cili ndodhet në spitalin e Lushnjës nën kujdesin e mjekëve. Ndërkohë, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments