Mobileri Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Në mes të rrugës për në Qafethanë hedhin vaj, pas një aksidenti e pëson një tjetêr automjet (VIDEO)
Shqipëri, Slider

Në mes të rrugës për në Qafethanë hedhin vaj, pas një aksidenti e pëson një tjetêr automjet (VIDEO)

Një aksident që ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në rrugën që lidh Librazhdin me Elbasanin është bërë shkak për një aksident tjetër. Mësohet se si pasojë e aksidentit të parë, në mes të rrugës është derdhur vaj dhe për pasojë është aksidentuar një automjet i radhës që ka kaluar.Shoferi i automjetit të dytë pretendon se edhe pse ka shkuar në vendin e ngjarjes zjarrfikësja, situata nuk është zgjidhur./abcnews

May 1, 2022

Struga Ekspres