Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNë Maqedoni priten reshje të rrëmbyeshme të shiut

Në Maqedoni priten reshje të rrëmbyeshme të shiut

Moti gjatë ditës do të jetë i vranët dhe me reshje shiu
Në pjesën jugore dhe qendrore të vendit reshjet e shiut do të jenë më të fuqishme. Temperatura maksimale do të arrijë në 15 gradë, ndërkaq në Shkup e rrethinë deri në 13 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments