Saturday, April 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniNë Maqedoni priten reshje të rrëmbyeshme të shiut

Në Maqedoni priten reshje të rrëmbyeshme të shiut

Moti gjatë ditës do të jetë i vranët dhe me reshje shiu
Në pjesën jugore dhe qendrore të vendit reshjet e shiut do të jenë më të fuqishme. Temperatura maksimale do të arrijë në 15 gradë, ndërkaq në Shkup e rrethinë deri në 13 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments