Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNë aksident me motoçikletë ndërroi jetë një 48-vjeçar

Në aksident me motoçikletë ndërroi jetë një 48-vjeçar

Një motoçiklist 48-vjeçar nga Kavadari ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti, përcjell TV21. Sipas MPB-së, i njëjti ka humbur kontrollin e motoçikletës.

“Më datë 18.02.2024, në ora 12:20, në MPB Kavadar është raportuar se në rrugën rajonale Kavadar – Moklishtë, në dalje nga fshati Vatashë i Kavadarit, një motoçikletë “Hamachi” me targa të Kavadarit, që po drejtohej nga L.S.(48) nga fshati Vatashë ka dalë nga rruga. Nga aksidenti ka pësuar lëndime të rënda motoçiklisti, të cilat janë konfirmuar në spitalin e Kavadarit dhe më pas është transportuar në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza”, ku më vonë ka ndërruar jetë”, thonë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments