Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNdryshon moti, ja si do të jetë sot

Ndryshon moti, ja si do të jetë sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë me rreshje shiu dhe me mjegulla në gjithë territorin e vendit.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 0 deri në 12 gradë celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments