Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniNdodh në Maqedoni, vjehrri (njerku i bashkëshortit) përdhunon nusen 19 vjeçare

Ndodh në Maqedoni, vjehrri (njerku i bashkëshortit) përdhunon nusen 19 vjeçare

Nëntëmbëdhjetë vjeçarja nga një fshat i Radovishit ka denoncuar se nga data 26.02 deri më datën 02.03.2020 e ka përdhunuar vjehrri i saj (njerku i bashkëshortit) T.B (67) në shtëpinë, ka bërë të ditur MPB.

Rasti është denoncuar dje në orën 15.00, në repartin për punë të brendshme në Prilep, pas cka, T.B është privuar nga liria dhe mbajtur në polici për procedurë të mëtutjeshme. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments