Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriNdodh edhe kjo: I riu shqiptar ndez cigaren me 50 euro (FOTO)

Ndodh edhe kjo: I riu shqiptar ndez cigaren me 50 euro (FOTO)


“Djemtë e pasur” në Shqipëri nuk shqetësohen aspak për paratë, madje edhe i shpërdorojnë ato. Faqja në Instagram “Rich Kids Albania” ka publikuar së fundmi një video, ku shfaqet një i ri, i cili i vë flakën 50 eurove dhe prej saj ndez cigaren.

Nuk janë të pakta edhe komentet negative ndaj të riut, ku komentuesit i theksojnë se paratë mund t’i kishte dorëzuar në familje. Në video, i riu shfaqet i buzëqeshur dhe “krenar” për veprimin që po bën.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments