Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNdërron jetë Ruhi Hoxha nga Ladorishti, veterani i shquar i arsimit shqip

Ndërron jetë Ruhi Hoxha nga Ladorishti, veterani i shquar i arsimit shqip

Paska ndërruar jetë arsimtari jonë i dashur i gjeografisë, z. Ruhi Hoxha.
Në vitin 1984, në garat komunale për gjeografi, në kushte jo të barabarta, fitova vendin e tretë. Më përqafoi fortë dhe më tha llogarit se ti je fituesi.
Do ta mbaj mend si një arsimtar i palodhshëm, edukator i shkëlqyeshëm, i buzëqeshur, një njeri që shumë dha për Strugën dhe struganët.

Lamtumirë, arsimtar Ruhi,
Zoti ta faltë parajsën!

Nxënësi yt,
Bekimi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments