/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ndërron jetë punëtorja e Radio Plus-it
Kosovë, Slider

Ndërron jetë punëtorja e Radio Plus-it

Radio Plus njofton për vdekjen e punëtores së tyre, Donika Restelica.

“Donika ka qenë një person gjithmonë pozitiv, dhe ka ditur që përveç punës dhe angazhimit në Departamentin e Marketingut të tregohet e afërt me koleget dhe gjithmonë e gatshme për bashkëpunim”, thuhet në njoftimin e mediumit.

Lexo Edhe:Ambasada Amerikane: Kosova sillet sikur nuk ka COVID-19 por është shkatërruar nga pandemia

Shkaqet e vdekjes nuk janë bërë të ditura.

Njoftimi i plotë i tyre:

Me dhimbje të thellë e kemi pranuar lajmin për vdekjen e Donikës, e cila ishte një punëtore e përkushtuar dhe kolege e jashtëzakonshme. Kontributi në Radio Plus, i Donikës do të vlerësohet gjithnjë. Donika ka qenë një person gjithmonë pozitiv, dhe ka ditur që përveç punës dhe angazhimit në Departamentin e Marketingut të tregohet e afërt me koleget dhe gjithmonë e gatshme për bashkëpunim.

Stafi i Radio Plusit shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes së Donikës, dhe miqve e të afërmve të saj.
Donika Restelica, do të mbetet gjithmonë një ndër punëtorët që ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm në zhvillimin e Radio Plusit.

February 21, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres