Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNdalesë për automjetet e rënda transportuese në kalimet Strazhë dhe Mavrovë për...

Ndalesë për automjetet e rënda transportuese në kalimet Strazhë dhe Mavrovë për shkak të borës

Për shkak të reshjeve intensive të borës në qafën malore Strazhë nga ora 16:40 është vendosur ndalesë për automjetet e rënda transportuese.
Siç kumtoi më herët NP “Rrugët e Maqedonisë”, ndalesa është vendosur në orën 16:10 për shkak të reshjeve intensive të borës edhe në qafën malore Mavrovë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments