Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNdalesë për automjetet e rënda në rrugën Mavrovë-Dibër

Ndalesë për automjetet e rënda në rrugën Mavrovë-Dibër

Për shkak të reshjeve të borës nga orë 09:45 minuta është vënë ndalesë për automjetet e rënda transportuese. Siç njoftojnë nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë (LAMM) trafiku në mbarë vendin po zhvillohet pa pengesa, nëpër rrugë kryesisht të lagshta. Intensiteti i trafikut jashtë mjediseve urbane është i matur. Në vendkalimet kufitare nuk ka pritje më të gjatë për hyrje dhe dalje nga shteti.

Nga LAMM apelojnë për vozitje të kujdesshme dhe respektim të rregullave të trafikut rrugor.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments